Het team van IKC Harm Smeenge

Team Harm Smeenge

Directeur
Immy Rorije – 
immy.rorije@kitsprimair.nl 

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 1a/2a
Marjan Kleine – 
marjan.kleine@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 1b/2b
Sjoukje Boer – 
sjoukje.boer@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 3
Froukje Warnders – 
froukje.warnders@kitsprimair.nl      

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 3
Krista Roerink – 
krista.roerink@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 4
Lineke Kleene – 
lineke.kleene@kitsprimair.nl      

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 4
Monique Hut – 
monique.hut@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 5 & 7
Annet Westerhof – 
annet.westerhof@kitsprimair.nl 

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 5
Gea Lensen – 
gea.lensen@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 6
Irien Maran Zoer – 
irien.maran.zoer@kitsprimair.nl 

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 6 & 7
Lisa Meertens – 
lisa.meertens@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 8a
Sindy Pit – 
sindy.pit@kitsprimair.nl 

Team Harm Smeenge

Groepsleerkracht
groep 8a
Sylvia Manders – 
sylvia.manders@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Extra leerlingbegeleiding
Patricia Wiggerman – 
patricia.wiggerman@kitsprimair.nl 

Team Harm Smeenge

Intern begeleider
Aandachtsfunctionaris

Ilona Niewzwaag – 
ilona.niewzwaag@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Pedagogisch medewerker
Kinderopvang

Jenny Rasool – 
jenny.rasool@kitsprimair.nl

Team Harm Smeenge

Pedagogisch medewerker
Kinderopvang

Kim Zinger – 
kim.zinger@kitsprimair.nl

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button