Het team van IKC Harm Smeenge

Directeur
Immy Rorije – immy.rorije@kitsprimair.nl

Kinderopvang
Marjon Abbing – marjon.abbing@kitsprimair.nl
Jenny Rasool – jenny.rasool@kitsprimair.nl
Jolanda Sterken – jolanda.sterken@kitsprimair.n
Kim Zinger – kim.zinger@kitsprimair.nl

Groep 1a/2a
Marjan Kleine – marjan.kleine@kitsprimair.nl
Krista Roerink – krista.roerink@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Sjoukje Boer – sjoukje.boer@kitsprimair.nl
(coördinaor onderbouw)
Patricia Wiggerman – patricia.wiggerman@kitsprimair.nl

Groep 3
Froukje Warnders – froukje.warnders@kitsprimair.nl
Krista Roerink – krista.roerink@kitsprimair.nl

Groep 4
Lineke Kleene – lineke.kleene@kitsprimair.nl
Monique Hut – monique.hut@kitsprimair.nl

Groep 5
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@kitsprimair.nl
Gea Lensen –gea.lensen@kitsprimair.nl

Groep 6
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@kitsprimair.nl
(coördinator bovenbouw)
Annet.Westerhof – annet.westerhof@kitsprimair.nl

Groep 7
Jostein Scheffer – jostein.scheffer@kitsprimair.nl
Sylvia Manders – sylvia.manders@kitsprimair.nl

Groep 8a
Sindy Pit – sindy.pit@kitsprimair.nl
Jostein Scheffer – jostein.scheffer@kitsprimair.nl

Extra leerlingbegeleiding
Patricia Wiggerman – patricia.wiggerman@kitsprimair.nl
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@kitsprimair.nl

Intern begeleider
Ilona Niewzwaag – ilona.niewzwaag@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Ilona Nieuwzwaag – ilona.niewzwaag@kitprimair.nl

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button