Het team van IKC Harm Smeenge

Directeur
Cassandra Zwiers – cassandra.zwiers@kitsprimair.nl

Kinderopvang
Marjon Abbing – marjon.abbing@kitsprimair.nl
Jenny Rasool – jenny.rasool@kitsprimair.nl
Jolanda Sterken – jolanda.sterken@kitsprimair.n
Kim Zinger – kim.zinger@kitsprimair.nl

Groep 1a/2a
Marjan Kleine – marjan.kleine@kitsprimair.nl
Hester van der Held – hester.van.der.held@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Sjoukje Boer – sjoukje.boer@kitsprimair.nl
(coördinaor onderbouw)
Hester van der Heldhester.van.der.held@kitsprimair.nl

Groep 3
Froukje Warnders – froukje.warnders@kitsprimair.nl
Krista Roerink – krista.roerink@kitsprimair.nl

Groep 4
Lineke Kleene – lineke.kleene@kitsprimair.nl
Monique Hut – monique.hut@kitsprimair.nl

Groep 5
Jostein Scheffer – jostein.scheffer@kitsprimair.nl

Groep 6
Irien Maran Zoer – irien.maran.zoer@kitsprimair.nl
(coördinator bovenbouw)
Antecla Groenewold – antecla.groenewold@kitsprimair.nl

Groep 7
Gea Lensen –gea.lensen@kitsprimair.nl
Erik van der Heide – erik.van.der.heide@kitsprimair.nl

Groep 8a
Erik van der Heide – erik.van.der.heide@kitsprimair.nl
Sylvia Manders – sylvia.manders@kitsprimair.nl

Extra leerlingbegeleiding
Patricia Wiggerman – patricia.wiggerman@kitsprimair.nl

Meerschools intern begeleider
Ilona Niewzwaag – ilona.niewzwaag@kitsprimair.nl
Marian Bisschop – marian.bisschop@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Ilona Nieuwzwaag – ilona.niewzwaag@kitsprimair.nl

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button